FIRSAT ÜRÜNÜ
 • 75 gr 4x4 Beyaz Sıva Filesi
  A+ Serisi
 • 160 gr 4x4 Mavi Sıva Filesi
  B+ Serisi [KAMPANYA]
 • 145 gr 4x5 Turuncu Sıva Filesi
  Ekonomi Serisi
 • 10.75 $ +KDV
 • 15.00 $ +KDV
 • 11.00 $ +KDV

Sıva Fileleri : Bu sitede mantolama sıva filesi nedir, nerelerde kullanılır, mantolama sıva filesi ölçüleri nasıldır, gözenek aralıkları ne anlama gelir, mantolama sıva filesinde bilinmesi gerekenler nelerdir… vs sorularına yanıt bulabilirsiniz. En güncel sıva filesi ürünlerimizi ve sıva filesi fiyatlarımızı buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ekonomik ve de uygun bulabileceğiniz 75 gr Alçı Filesi, 145 gr Ekonomi serisi sıva fileleri, kamyon bazlı olarak 10cm ve 12cm mantolama dübelleri mavi-siyah-yeşil haki renklerde ve derz bantları hakkında bilgi edinebilir ve bu ürünlerin fiyatlarını bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler de toplu alımlarınızda bizden teklif isteyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız : 0212 620 00 60 – 0506 774 33 22

KULLANIM ALANLARI
Sıva Filesi Kullanım Alanları

Sıva filesi genel olarak, mantolama ısı yalıtımlarında sıvafilesi donatı taşıyıcı olarak kullanılmaktadır. Tüm mantolama ısı yalıtım uygulamalarında en kaliteli ve uzun ömürlü alkali dayanımı yüksek mantolama sıva filesi kullanılması gerekmektedir.

- Ayrıca sıva fileleri zemine atılacak şap uygulamalarında taşıyıcı ve şap çatlaklarını önleyici olarakta sıva filesi kullanılmaktadır.
- Sıva filesi iç cephelerde alçı sıva taşıyıcısı olarakta kullanılır.
- Alkali dayanımı yüksek olan Sıva filesi, iç ve dış cephelerde kaba sıva uygulamalarında taşıyıcı donatı filesi olarakta kullanılmaktadır.
- Sıva filesi ayrıca beton tablalarda asmolen strafor gibi yalıtım ürünlerinin altlarında sıva donatısı olarak kullanılmaktadır.
- Sıva fileleri bir diğer kullanım alanı cam mozaik malzemelerde taşıyıcı donatı olarakta kullanılabilir.
- Sıva filesi mantolamada kullanılan köşe çıtalarına da lamine edilerek fileli köşe çıtası olarak kullanılır.
- Fileli köşe çıtası köşe kenar bitimlerinde yalıtımın tam yapılmasını sağlamaktadır.

MARKALARIMIZ
Yukarı Git