FIRSAT ÜRÜNÜ
 • 75 gr 4x4 Beyaz Sıva Filesi
  A+ Serisi
 • 160 gr 4x4 Mavi Sıva Filesi
  B+ Serisi [KAMPANYA]
 • 145 gr 4x5 Turuncu Sıva Filesi
  Ekonomi Serisi
 • 10.75 $ +KDV
 • 15.00 $ +KDV
 • 11.00 $ +KDV

Sıva Fileleri : Bu sitede mantolama sıva filesi nedir, nerelerde kullanılır, mantolama sıva filesi ölçüleri nasıldır, gözenek aralıkları ne anlama gelir, mantolama sıva filesinde bilinmesi gerekenler nelerdir… vs sorularına yanıt bulabilirsiniz. En güncel sıva filesi ürünlerimizi ve sıva filesi fiyatlarımızı buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ekonomik ve de uygun bulabileceğiniz 75 gr Alçı Filesi, 145 gr Ekonomi serisi sıva fileleri, kamyon bazlı olarak 10cm ve 12cm mantolama dübelleri mavi-siyah-yeşil haki renklerde ve derz bantları hakkında bilgi edinebilir ve bu ürünlerin fiyatlarını bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler de toplu alımlarınızda bizden teklif isteyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız : 0212 620 00 60 – 0506 774 33 22

KURUMSAL
Anlaşmalarımız İthalat ve İhracatlarımız

Firmamız uzun yıllardan beri bitümlü su yalıtım membranı imalatı yapmaktadır, İZOPAK Markası ile uzun süredir kaliteli bitümlü su yalıtım membranı imalatı yapan firmamız aynı zamanda diğer bitümlü yalıtım ürünlerinin ve dekoratif çatı kaplama malzemesi şıngıl üretimide yapmaktadır.

Fabrikamızda yıllık olarak 8.000.000 m2 bitümlü su yalıtım örtüsü membran üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu üretimin bir kısmı fibrocam takviyeli bitumlu su yalıtım mebranı olup , bir kısmı ise polyester keçeli su yalıtım membranı üretimidir. Bu rakamla Türkiye genelindeki bayi ağı ve yurtdışı ihracat pazarında bize ulaşan bitumlu su yalıtım mebranı ve shingle desenli çatı örtüsü sipariş ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.

Konusunda uzman kişilerden oluşan kadromuz, gerek fibrocamlı mebran gerekse polyester keçeli su yalıtım mebranı ile ilgili teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmeleri yeni projelere uygulamaktadır. Firmamız toki mebran ihtiyaçları veya kiptaş mebran ihtiyaçlarını ve devlet projelerindeki su yalıtım membranı ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktadır. Kaliteden ödün vermeden, doğruluk ve güvenilirlik ilkeleriyle yola çıkan şirketimiz, müşteri odaklı satış ve pazarlama anlayışıyla hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermemiz sonucunda oluşan olumlu imajımızla İZOPAK bitümlü su yalıtım membranı sektörün zirvesine ilerlemeye devam etmektedir. Bitumlu su yalıtım mebranı ürünlerimiz TSE tarafından onaylanmış ve firmamız ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.

Fabrikamız, 5.000 m2 kapalı alanda Arnavutköy – (G.O.Paşa) İstanbul da üretim yapmaktadır. Yukarıda bahsedilenler dışında stratejik ve lojistik avantajımız sayesinde gerek yurtiçinde, gerekse uluslar arası kara, deniz ve hava sevkiyatlarında tüm teslimatlarımız hızlı bir şekilde ve zamanında yapılabilmektedir.

Ürünlerimiz Asya, Ortadoğu, Afrika ve komşu ülkelere ihraç edilmektedir.

Başlıca Üretimini Yaptığımız Membran Çeşitleri :

Camtülü taşıyıcılı su yalıtım membranı
Camtülü taşıyıcılı folyolu membran
Alüminyum folyolu membran
Polyester keçe taşıyıcılı membran
Arduaz taşlı polyester keçeli membran
Polyester keçeli kumlu membran


MARKALARIMIZ
Yukarı Git